Svet-Stranek.cz
www.mpneu.cz

Letní pneumatiky pro osobní automobily a dodávky:

Letní pneumatiky pro osobní automobily a dodávky
Letní pneumatiky pro osobní, dodávkové a SUV automobily pro letní sezonu 2017

Tak nám zima pomalu zavírá vrátka, uteklo to jako voda a už je tu zas čas přezouvání auta na letní pneumatiky. Tak se pojďme podívat, co nás ve stručnosti čeká, copak nám výrobci nového připravili, jaká pneumatika je vlastnostmi i cenou nejzajímavější.

Do cen pneumatik se promítla nízká cena ropy na světových trzích a to opravdu velmi, protože například v rozměru 205/55 R16 se úplně cenově smazaly rozdíly mezi premiovými značkami a pneumatikami ekonomické třídy. A tím také začneme. Dost zásadně slevily značky Dunlop, Goodyear, Pirelli a Nokian. Což je prakticky to nejlepší, co lze na automobil namontovat. 


Co nás ale překvapilo nejvíce je korejský Hankook se svým novým dezénem Hankook K125 Ventus Prime3. Hankook dělal vždy vynikající pneumatiky, ale tímhle dezénem poskočil hned o řád výš. Je to krásná a velmi povedená pneumatika s vysokým poměrem pryže vůči drážkám a je konstruována na maximální přilnavost na mokré vozovce a má velmi široké odvodové drážky. 
Výrobci Dunlop a Goodyear zároveň představili nové dezény ve sportovněji laděných pneumatikách od 17 palcových velikostí výš a to konkrétně Dunlop SP Sport Maxx RT 2 a Goodyear Eagle F1 Assymetric 3. Oběma pneumatikama se budeme určitě zabývat v recenzích, které budou zveřejněny v druhé polovině března.

Stejně tak finská značka Nokian představila dezén Nokian iLine pro menší vozidla a vozidla střední třídy. Dezén vychází z vynikajících pneumatik Line a zLine a pokud máte auto typu Škoda Fabia, Citroen C3, VW Polo, nebo podobné menší autíčko, tak je to ideální volba napříč všemi značkami.

Pokud máte auto typu SUV nebo 4x4, tak tam se toho moc nezměnilo. Loňské kralování dezénů Nokian Line SUV a zLine SUV nikdo překonat nedokázal, takže pokud chcete mít vynikající pneumatiky za vynikající cenu z hodnotami přilnavosti na mokru A, tak lepší volby není. 

Pokud hledáte levnější pneumatiku, tak rozhodně stojí za zmínku nový Matador MP 47, to je moc hezká a povedená pneumatika, na kterou máme recenzi také rozpracovanou a můžete se na ní těšit, tam jednoznačně platí, že je to pneu za málo peněz, opravdu hodně muziky. Zde bude kompletní cenová nabídka v druhé polovině března.

Pneumatiku Barum Bravuris 3 rozhodně není třeba představovat. Jednoznačně se jedná o nejlepší barumku za posledních 20 let, se kterou jsou zákazníci opravdu hodně spokojení a slyšíme na ní jen samou chválu.

Ale je toho samozřejmě mnohem více a my jsme pro Vás vybrali jen část, pro představu. Nezbývá nám tedy, než Vám popřát klidný a správný výběr, nezapomeňte, že jsme zde pro Vás a rádi Vám s výběrem poradíme, samozřejmě dodáme kamkoliv po ČR zcela zdarma a pokud jste z Prahy, tak klidně i obujeme.


Přejeme Vám moc pěkné jaro, nejen na silnicích! A za volantem Vám přejeme mnoho spokojených klidných kilometrů!

Kontakt:

Michal Hrubec
tel.: 777814661, email: info@mpneu.cz


 

návštěvníků stránky
celkem1 084 009
tento týden1 738
dnes115