Svet-Stranek.cz
www.mpneu.cz

Ocelová kola pro vozidla Ford:

Ocelová kola pro vozidla Ford

Všechna kola jsou přesně vrtaná, od renomovaného německého výrobce KFZ, kvalitou i provedením identická s prvovýbavovými disky výrobce automobilů. U všech kol je v popisu uvedeno pro jaké vozidlo jsou určená, prosím pečlivě tyto udáje kontrolujte se shodností údajů ve velkém Technickém průkazu od vozidla. U ocelových disků je velice nutná přesnost. Pokud si nejste jisti, zda disk je opravdu určen pro Váš automobil, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 777 814 661, e-mail: info@mpneu.cz

!!!!Zároveň připomínáme možnost, že Vám Vámi vybraná kola zkompletujeme s pneumatikami, které si budete přát a dodat už kompletně obutá a připravená k nasazení na auto a pokud jste z Prahy, tak Vám kola samozřejmě můžeme namontovat i na automobil!!!!

V případě nákupu disků a pneumatik a TPMS senzorů je veškerá práce na párování senzorů zdarma a případné spárování automobilu s druhou sadou senzorů při montáži u nás v pneuservisu také zdarma.

!!!POZOR!!!
V případě, že máte vozidlo mimo koncern Volkswagen a vyrobeno po 1.11.2014, může být vaše vozidlo vybaveno systémem TPMS. Pokud vlastníte takové vozidlo, tak nás před objednávkou kontaktujte, je totiž nutné zakoupit i ventily a zde záleží na typu auta a výrobce. Ventily jsme schopni Vám také dodat, jak originální, tak neoriginální, ale potřebujeme k tomu mnohem více údajů o vozidle. V případě, že máte vozidlo s TPMS senzory, tak nás prosím kontaktujte na tel.: 777814661 nebo info@mpneu.cz

Vozidla Ford mají TPMS řešen přes čidla uvnitř kol. Zpravidla dochází k automatickému spárování druhé sady přes resetování v palubním počítači. Nicméně toto se může lišit podle typu řídicí jednotky a odlišnými prvky výbavy, ale ze zkušenosti můžeme říct, že 95% současných modelů načte automaticky bez nutnosti zásahu diagnostického zařízení na TPMS senzory.

Všechny ceny jsou včetně 21% DPH


Osobní odběr v Praze a zdarma

6,5Jx16 ET50 Ford Mondeo III/Ford Mondeo III Combi

6,5Jx16 ET50 Ford Mondeo III/Ford Mondeo III Combi

pro vozidla Ford Mondeo III + Combi, vyráběné od 5/2007 do konce roku 2014, typ BA7/BA7-LPG

ET50
pro pneu 205/55 R16 pokud jsou vepsané v TP, nebo většinou 215/55 R16.

Do kola lze samozřejmě namontovat originální TPMS senzor

č. disku 8325

Poznámka: V případě, že máte na autě z továrny originální lité disky, tak nás prosím určitě kontaktujte. Použití matic z originálních litých disků, totiž nelze ve všech případech, matice na litém kole je uzavřená a u plechového disku se při použití těchto matice úplně nezatočí. Je třeba tak k diskům objednat ještě sadu otevřených matic.

Cena: 1 030,-
zpět na seznam zboží«
návštěvníků stránky
celkem1 548 379
tento týden894
dnes237