Svet-Stranek.cz
Od 20.7.2019 do 5.8.2019 z důvodu dovolené je zcela zavřeno
www.mpneu.cz

Ocelová kola pro vozidla Škoda, Seat, Volkswagen a Audi:Od 20.7.2019 do 5.8.2019 z důvodu dovolené je zcela zavřeno

Ocelová kola pro vozidla Škoda, Seat, Volkswagen a Audi

Všechna kola jsou přesně vrtaná, od renomovaného německého výrobce KFZ, kvalitou i provedením identická s prvovýbavovými disky výrobce automobilů, mohou se maximálně lišit barvou (černý/stříbrný). U všech kol je v popisu uvedeno pro jaké vozidlo jsou určená, prosím pečlivě tyto udáje kontrolujte se shodností údajů ve velkém Technickém průkazu od vozidla. U ocelových disků je velice nutná přesnost. Pokud si nejste jisti, zda disk je opravdu určen pro Váš automobil, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 777 814 661, e-mail: info@mpneu.cz

!!!!Zároveň připomínáme možnost, že Vám Vámi vybraná kola zkompletujeme s pneumatikami, které si budete přát a dodat už kompletně obutá a připravená k nasazení na auto a pokud jste z Prahy, tak Vám kola samozřejmě můžeme namontovat i na automobil!!!!

Vozidla koncernu Volkswagen, senzory TPMS nemají. Nemusíte tedy do nich objednávat senzory. U vozidel koncernu VW je systém hlídání tlaku řešen nepřímou metodou přes čidlo ABS, které snímá otáčky kola. Tento systém nevyžaduje žádnou další investici.
Teoreticky by senzory TPMS mohl být vybaven vůz VW Touran (modelová řada 2016), ale to pouze v případě, že jste si senzory speciálně objednali.

Všechny ceny jsou včetně 21% DPH


Osobní odběr v Praze a zdarma
návštěvníků stránky
celkem1 392 329
tento týden3 147
dnes365