Svet-Stranek.cz
www.mpneu.cz

Letní pneumatiky pro osobní automobily a dodávky:

Letní pneumatiky pro osobní automobily a dodávky
Letní pneumatiky pro osobní, dodávkové a SUV automobily pro letní sezonu 2018

Tak nám zima pomalu zavírá vrátka, uteklo to jako voda a už je tu zas čas přezouvání auta na letní pneumatiky. Tak se pojďme podívat, co nás ve stručnosti čeká, copak nám výrobci nového připravili, jaká pneumatika je vlastnostmi i cenou nejzajímavější.

Do cen pneumatik se promítla nízká cena ropy na světových trzích a to opravdu velmi, protože například v rozměru 205/55 R16 se úplně cenově smazaly rozdíly mezi premiovými značkami a pneumatikami ekonomické třídy. A tím také začneme. Dost zásadně slevily značky Dunlop, Goodyear, Pirelli a Nokian. Což je prakticky to nejlepší, co lze na automobil namontovat. 

Matador představil novinku..nebo spíš staronovinku. Zkrátka dezén Matador MP 47 se nyní vyrábí od 13 palcových velikostí, kde se dříve dělal dezén MP16. A vypadají velmi dobře. Dezén je krásně hluboký, má velmi pěkně řešené odvodové drážky. Rozhodně je to vynikající volba, pokud chcete levnou, ale zároveň bezpečnou pneumatiku. 

Michelin pro letošní rok představil novinku a nástupce dezénu Michelin Primacy 3, konkrétně dezén Primacy 4. Nová čtvrtá generace této řady je předchůdci velmi podobná, ale zásadní je zvýšení kilometrového proběhu, oproti předchůdci, nebo lichoběžníkové drážky. 

Vynikající volbou je ale pro letošní rok koncern Dunlop Goodyear. Po letech zvyšování cen, letos hodně slevily a dezény jsou opravdu velmi povedené, takže pneumatika jako Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, Dunlop SP Sportmaxx RT2, Fulda Sportcontrol 2, jsou opravdu výbornou volbou pro zákazníky, kteří chtějí pneumatiky s maximální přilnavostí, vynikajícím jízdním komfortem a příznivou cenou. 


Pokud máte auto typu SUV nebo 4x4, tak tam se toho moc nezměnilo. Loňské kralování dezénů Nokian Line SUV a zLine SUV nikdo překonat nedokázal, takže pokud chcete mít vynikající pneumatiky za vynikající cenu z hodnotami přilnavosti na mokru A, tak lepší volby není. 
Přejeme Vám moc pěkné jaro, nejen na silnicích! A za volantem Vám přejeme mnoho spokojených klidných kilometrů!

Kontakt:

Michal Hrubec
tel.: 777814661, email: info@mpneu.cz


 

návštěvníků stránky
celkem2 111 834
tento týden2 891
dnes131