Svet-Stranek.cz
www.mpneu.cz

Ocelová kola pro osobní automobily:

Ocelová kola pro osobní automobily

Prodáváme velmi kvalitní ocelová kola německého výrobce KFZ. Kola jsou shodná s ocelovými disky z prvovýbavy výrobce. Mají identické rozměry, rozteče, tvar, lakování. Vyráběny jsou buď v továrně v německu, rakousku, nebo švýcarsku, dle typu.

 

Důležité upozornění:

 

máte li na vozidle namontována jiná než originální litá kola od výrobce automobilu a chcete zakoupit ocelová kola, tak nás o tom prosím informujte. Neoriginální litá kola mají v 95% případů jinou dosedací plochu šroubů než plechová. V takovém případě musíte zakoupit šrouby na ocelová kola, ty Vám můžeme samozřejmě dodat, ale jsou placená zvlášť, v ceně jsou pouze při nákupu neoriginálních litých disků. U ocelových se předpokládá, že máte na na vozidle namontována prvovýbavová litá nebo ocelová kola,  v takovém případě lze u většiny aut použít jednu sadu šroubů jak pro ocelové, tak i lité ráfky.

 

Jak vybrat ocelové disky:


V této sekci jsou disky seřazeny podle výrobce. V nabídce jsou disky výrobci a disky, které máme skladem a nabídka je řazená podle značek. Vezměte si velký Technický průkaz a podle něj vyberte disky, o které máte zájem. Pozor, je nutné, abyste vybrali ocelový disk, který bude shodný s rozměry disku uvedených v technickém průkazu. Pokud disk pro Váš automobil nenajdete, kontaktujte nás prosím na tel.: 777814661, nebo napište na email: info@mpneu.cz, disk nemusíme mít na skladě, ale vzhledem k bezproblémové dostupnosti nehrozí žádná časová prodleva. 


Konfigurátor ocelových disků:


Máme pro Vás takový celkem pěkně přehledný konfigurátor. Po kliknutí na odkaz pod tímto textem. Zaklikněte postupně všechny požadované údaje, podle typu Vašeho automobilu. Po zobrazení jednotlivých disků, uvidíte jaký disk konkrétně na Váš automobil bude pasovat. Zároveň u obrázku v horním růžku uvidíte různě barevná kolečka, které značí časovou dostupnost. Zelený kroužek značí, že jsou dostupné ihned, oranžový do týdne a červený znamená, že je disk dlouhodobě nedostupný. U plechových disků si prosím opište čtyřmístné číslo a pak podle ET a názvu auta vyberte v naší nabídce v záložkách vlevo značku auta a následně disk, který bude pro Vaše auto vhodný. Pokud Vámi požadovaný disk nenajdete, stačí, když nám napíšete email. Disky jsou velmi dobře dostupné, takže ani u těch, které zrovna nemáme na skladě nevznikne časová prodleva. 


Vstupdokonfigurátoruocelových disků ZDE


Zároveň připomínáme, že Vám můžeme výhodně zkompletovat Vámi vybraná ocelová kola s pneumatikami a dodat Vám je už kompletně připravené. Kola pak už jen stačí nasadit na auto a můžete vyrazit bez jakéhokoliv dalšího servisního zásahu a samozřejmě Vám můžeme kola obout v pneuservisu v pražských Kunraticích na Dobronické ulici a pokud je Vaše vozidlo vybaveno systémem kontroly tlaku v pneumatikách TPMS, tak Vám nabízíme veškerý servis při spárování senzorů s Vaším vozidlem.POZOR! Pokud jste zakoupili nové vozidlo nebo vozidlo vyrobené po 1.11.2014, je pravděpodobné, že je vybaveno systémem kontroly tlaku v pneumatikách TPMS (vyjma vozidel koncernu VW, těch se tento systém netýká). V případě, že máte vozidlo vybaveno těmito senzory uvnitř kol, je nutné zakoupit druhou sadu ventilů . Problematiku naleznete v samostatném článku: http://mpneu.cz/systemkontrolytlakuvpneumatikachtpms/


V případě, že máte tento systém a chcete zakoupit disky, tak nás prosím před objednávku nejprve kontaktujte, na tel. 777814661 nebo emailu: info@mpneu.cz

 


 

V případě jakýchkoliv dotazů, mě kontaktujte:

 

Michal Hrubec, tel.: 777814661, info@mpneu.cz

návštěvníků stránky
celkem2 111 850
tento týden2 907
dnes147