Svet-Stranek.cz
www.mpneu.cz

Ocelová kola pro vozidla Mazda, Toyota a Nissan:

Ocelová kola pro vozidla Mazda, Toyota a Nissan

Všechna kola jsou přesně vrtaná, od renomovaného německého výrobce KFZ, kvalitou i provedením identická s prvovýbavovými disky výrobce automobilů. U všech kol je v popisu uvedeno pro jaké vozidlo jsou určená, prosím pečlivě tyto udáje kontrolujte se shodností údajů ve velkém Technickém průkazu od vozidla. U ocelových disků je velice nutná přesnost. Pokud si nejste jisti, zda disk je opravdu určen pro Váš automobil, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 777 814 661, e-mail: info@mpneu.cz

!!!!Zároveň připomínáme možnost, že Vám Vámi vybraná kola zkompletujeme s pneumatikami, které si budete přát a dodat už kompletně obutá a připravená k nasazení na auto a pokud jste z Prahy, tak Vám kola samozřejmě můžeme namontovat i na automobil!!!!

V případě nákupu disků a pneumatik a TPMS senzorů je veškerá práce na párování senzorů zdarma a případné spárování automobilu s druhou sadou senzorů při montáži u nás v pneuservisu také zdarma.

!!!POZOR!!!
V případě, že máte vozidlo mimo koncern Volkswagen a vyrobeno po 1.11.2014, může být vaše vozidlo vybaveno systémem TPMS. Pokud vlastníte takové vozidlo, tak nás před objednávkou kontaktujte, je totiž nutné zakoupit i ventily a zde záleží na typu auta a výrobce. Ventily jsme schopni Vám také dodat, jak originální, tak neoriginální, ale potřebujeme k tomu mnohem více údajů o vozidle. V případě, že máte vozidlo s TPMS senzory, tak nás prosím kontaktujte na tel.: 777814661 nebo info@mpneu.cz

Automobily Mazda mají systém TPMS řešen přes čidlo ABS, stejně jako koncern Volkswagen. Není tak nutné kupovat TPMS senzory.

Vozidla Toyota mají systém hlídání tlaku v pneumatikách TPMS řešen přes čidla uvnitř kol. Je nutné při každém přehození kol, vždy zkalibrovat řídicí jednotku TPMS senzorů, přes OBDII kabel, provést vyresetování, aby došlo ke spárování druhé sady.

Automobily Nissan mají systém hlídání tlaku v pneumatikách řešen přes TPMS senzory a zpravidla všechny modely si dokáží přes Menu palubního počítače provést načtení druhé sady senzorů, bez nutnosti zásahu diagnostického zařízení.

Všechny ceny jsou včetně 21% DPH

.
Osobní odběr v Praze a zdarma

Není vloženo žádné zboží.

návštěvníků stránky
celkem2 111 835
tento týden2 892
dnes132